Dombvidék Kosárközösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Élelmiszer

Csokis meggy lekvár 220ml

Összetevők: Fekete csoki,  95% magozott meggy, 5% cukor, pektin.220ml Visszaváltható üveg.

1600 Ft / üveg
7.27 Ft/ml
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-01
Rendelhető 2026-09-29-ig

Csont nélküli házi füstölt sonka (darabolt)

Saját nevelésű sertések kerülnek levágásra, amiből a sonka készül.  A sertések kukoricán, szotyolán, takarmány borsón és árpán nevelkednek, húsuk ettől lesz tökéletes minőségű és ízű! Hagyományos füstölésű és érlelésű, tartósítószert és ízfokozót nem tartalmaz! A terméket pontos súlymérés alapján kell fizetni!

2925 Ft / db
5850 Ft/kg

Cukkini

2 kg-os csomagokba összeválogatott, átlagosan 800 g-os cukkinik, közepesen érettek, 1 csomag kb. 3 db-ot tartalmaz.

1900 Ft / csomag
950 Ft/kg

Debreceni 1 kg

Sertéshús, fűszerek.

3900 Ft / kg
3900 Ft/kg

Debreceni 500 g

2000 Ft / csomag
4000 Ft/kg

Dinnyés box

1 db görögdinnye, 1 db sárgadinnye, 4 cső kukorica

4990 Ft / doboz
4990 Ft/doboz

Disznósajt 300 gr

Sertéshús, szív, vese, fejhús, natúr só (nem jódozott), bors, piros paprika fűszerezéssel.  

1170 Ft / db
3900 Ft/kg

Édes burgonya (batáta) 2 kg

Rózsaszín.

2200 Ft / csomag
1100 Ft/kg

Eper lekvár

Összetevők: 90% eper, 10% cukor, pektin. Visszaváltható üveg.

1600 Ft / üveg
7.27 Ft/ml

Eper szörp

Rostos, csökkentett cukortartalmú, adalékmentes szörp.0,5L Higítási arány kb.1:5. Visszaváltható üvegben

1800 Ft / üveg
3.6 Ft/ml

Eper szörp 750 ml

Cukrot tartalmaz.

2600 Ft / db
2600 Ft/db